|
AFDELING BEDRIJFSWERKZAAMHEDEN |
|
|
L123 |
Weigering van de aanvraag voor een merk van de Europese Unie
(artikel 7 en artikel 42, lid 2 UMV)
Alicante, 28/09/2018
de Merkplaats B.V.
Herengracht 227
NL-1016 BG Amsterdam
NEDERLAND
Aanvraagnr.: |
017884700 |
Uw kenmerk: |
WISC/TM8075EU03 |
Benaming van het merk: |
LEKKER
|
Merksoort: |
Woordmerk |
Aanvrager: |
LEKKER Dreams B.V. Stiggoor 76 NL-7241 LB Lochem NEDERLAND |
Het Bureau heeft op 25 April 2018 ingevolge artikel 7, lid 1, UMV bedenkingen geuit, aangezien het heeft vastgesteld dat het aangevraagde handelsmerk beschrijvend is en onderscheidend vermogen ontbeert, en wel om de redenen die in bijgevoegde brief zijn uiteengezet.
De aanvrager heeft zijn opmerkingen of verweer niet binnen de gestelde termijn ingediend. Om de redenen die in het bezwaarschrift zijn uiteengezet en ingevolge artikel 7, lid 1, UMV wordt de aanvraag van merk van de Europese Unie nr. 017884700 - LEKKER hierbij verworpen voor een deel van de waren, te weten:
Klasse 30 Koffie, thee, cacao, koffiesurrogaten; rijst; tapioca en sago; meel- en graanpreparaten; brood, banketbakkers- en suikerbakkerswaren; consumptie-ijs; suiker, honing, melassestroop; gist, rijsmiddelen; zout; mosterd; azijn, kruidensausen; specerijen; ijs [bevroren water].
Klasse 27 Bieren; minerale en gazeuse wateren en andere alcoholvrije dranken; vruchtendranken en vruchtensappen; siropen en andere preparaten voor de bereiding van dranken.
Klasse 27 Alcoholhoudende dranken (uitgezonderd bieren).
Het merk gaat verder voor publicatie voor de resterende waren, te weten.
Klasse 16 Papier en karton; drukwerken; boekbinderswaren; foto's; schrijfbehoeften en kantoorartikelen, uitgezonderd meubelen; kleefstoffen voor kantoorgebruik of voor de huishouding; tekenmateriaal en materiaal voor kunstenaars; penselen; leermiddelen en onderwijsmateriaal; plastic vellen, folie en zakken voor het inpakken en verpakken; clichés.
Uit hoofde van artikel 67, UMV hebt u het recht tegen dit besluit in beroep te gaan. Krachtens artikel 68, UMV moet het beroep binnen twee maanden na de dag waarop deze beslissing is meegedeeld schriftelijk bij het Bureau worden ingesteld. Het wordt ingesteld in de procestaal van de bestreden beslissing. Een schriftelijke uiteenzetting van de gronden van het beroep moet binnen vier maanden na diezelfde datum worden ingediend. Het beroep wordt pas geacht ingesteld te zijn nadat de beroepstaks van 720 EUR is betaald.
Steven STAM