|
AFDELING BEDRIJFSWERKZAAMHEDEN |
|
|
L123 |
Weigering van de aanvraag voor een merk van de Europese Unie (artikel 7 UMV en regel 11, lid 3 UMUV)
Alicante, 04/04/2016
Peter Paul Krijnen
Middellaan 8c
NL-6881 RP Velp
PAÍSES BAJOS
Aanvraagnr.: |
014962906 |
Uw kenmerk: |
|
Benaming van het merk: |
Precision Touch |
Merksoort: |
Woordmerk |
Aanvrager: |
Peter Paul Krijnen Middellaan 8c NL-6881 RP Velp PAÍSES BAJOS |
Het Bureau heeft op 18/01/2016 ingevolge artikel 7, lid 1, UMV bedenkingen geuit, aangezien het heeft vastgesteld dat het aangevraagde handelsmerk beschrijvend is en onderscheidend vermogen mist, en wel om de redenen die in bijgevoegde brief zijn uiteengezet.
De aanvrager heeft zijn opmerkingen niet binnen de gestelde termijn ingediend. Om de redenen die in het bezwaarschrift zijn uiteengezet en ingevolge artikel 7, lid 1, UMV wordt de aanvraag van merk van de Europese Unie nr. 14 962 906 hierbij verworpen voor alle waren van de aanvraag
Uit hoofde van artikel 59 UMV hebt u het recht tegen dit besluit in beroep te gaan. Krachtens artikel 60, lid 1, UMV moet het beroep binnen twee maanden na de dag waarop deze beslissing is meegedeeld schriftelijk bij het Bureau worden ingesteld en een schriftelijke uiteenzetting van de gronden van het beroep moet binnen vier maanden worden ingediend. Het beroep wordt pas geacht ingesteld te zijn nadat de beroepstaks van 720 EUR is betaald.
Saida CRABBE